Podmienky letnej súťaže Manner „Na bicykli s Manner“ 2021

Účastí v této soutěži o ceny společnosti Josef Manner & Comp. AG přijímají všichni účastníci následující podmínky.

 1. Všechny osoby starší 18 let, které se účastní letní propagační akce Manner pomocí formuláře na webových stránkách Manner, mají nárok na účast.
 2. Účast v soutěži není podmíněna nákupem.
 3. V spolupráci s Österreich Werbung budú vyžrebované tieto výhry:
 1. Poukážka na cyklistickú dovolenku v sezóne 2022 v Dolnom Rakúsku od Hotela Althof Retz**** a Niederösterreich Tourismus:
 1. 4 noci v Hoteli Althof Retz**** (vrátane 2 dvojlôžkových izieb) s polpenziou a ďalšími službami
 2. Další informace, popis ceny: více informací
 1. Poukážka na cyklistickú dovolenku v sezóne 2022 v Burgenlande od hotela Birkenhof Gols**** a Burgenland Tourismus:
 1. 4 noci pre 4 osoby v 2-lôžkovej izbe Superior v hoteli Birkenhof Gols**** s gurmánskymi raňajkami so sektom formou bufetu, 4-chodovým menu vrátane vína, 5-chodovým degustačným menu vrátane vína a ďalšími službami
 2. Další informace, popis ceny: více informací
 1. Poukážka na cyklistickú dovolenku v sezóne 2022 v Burgenlande od Seehotela Rust**** a Burgenland Tourismus: 
 1. 4 noci v Seehoteli Rust**** v 2-lôžkovej izbe pre 2 dospelých a max. 2 deti do 14 rokov vrátane raňajok formou bufetu, 4-chodovej gurmánskej večere po dobu pobytu a ďalších služieb 
 2. Další informace, popis ceny: více informací
 1. Poukážka na cyklistickú dovolenku v sezóne 2022 v Dolnom Rakúsku od Hotela Molzbachhof****, Wienerwald-Trails, Wexl-Trails a Niederösterreich Tourismus:
 1. 4 noci v Hoteli Molzbachhof**** vrátane polpenzie pre 2 dospelých a 2 deti a ďalších služieb
 2. Další informace, popis ceny: více informací
 1. Poukážka na cyklistickú dovolenku v sezóne 2022 v Korutánsku od Kärnten Radreisen a Kärnten Werbung:
 1. Rodinná cyklistická dovolenka s 2 deťmi po Drávskej cyklotrase so 4 nocľahmi v komfortných 4* hoteloch s polpenziou a ďalšími službami
 2. Další informace, popis ceny: více informací
 1. Poukážka na cyklistickú dovolenku v sezóne 2022 v Korutánsku od Alps 2 Adria a Kärnten Werbung:
 1. 5 nocí vrátane polpenzie a ďalších služieb
 2. Další informace, popis ceny: více informací
 1. Poukážka na cyklistickú dovolenku v sezóne 2022 v Salzbursku od Landhotela Schütterbad**** a Salzburger Saalachtal Tourismus:
 1. 4 noci v Landhoteli Schütterbad**** pre 2 dospelých a 2 deti vrátane polpenzie a ďalších služieb
 2. Další informace, popis ceny: více informací
 1. Poukážka na cyklistickú dovolenku v sezóne 2022 v Salzbursku od dovolenkového regiónu Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn a Salzburgerland Tourismus:
 1. 4 noci v min. 3* hoteli v najväčšom cykloregióne Rakúska pre 4 dospelých vrátane polpenzie a ďalších služieb elých a 2 deti vrátane polpenzie a ďalších služieb
 2. Další informace, popis ceny: více informací
 1. Poukážka na bezstarostnú cyklistickú dovolenku po trase KAT Bike v sezóne 2022 od Kitzbüheler Alpen a Tirol Werbung: 
 1. 4 noci pre 4 dospelých (v útulných penziónoch a exkluzívnych 4* hoteloch) vrátane polpenzie a ďalších služieb 
 2. Další informace, popis ceny: více informací
 1. Poukážka na cyklistickú dovolenku v sezóne 2022 v Tirolsku od Tourismusverband Achensee a Tirol Werbung: 
 1. 4 noci v 4* hoteli v regióne Achensee pre 4 dospelých alebo 2 dospelých a 2 deti do 12 rokov vrátane polpenzie a ďalších služieb
 2. Další informace, popis ceny: více informací
 1. Vyplacení výhry v hotovosti nebo nárokování výhry po částech je vyloučeno.
 2. Pracovníci společností Josef Manner & Comp. AG a na nich zainteresované osoby jsou z účasti v této soutěžní hře vyloučeni. Celá soutěžní hra se řídí výhradně rakouským právem s vyloučením jeho odkazujících norem. Právní cesta je vyloučena. O soutěžní hře nebude vedena žádná korespondence. Vylosování výherců proběhne s vyloučením právní cesty.
 3. Lhůta pro účast v soutěži je od 05.05. - 10.10.2021. Výherci budou vyrozuměni písemně a souhlasí se zveřejněním svých jmen a fotografií v médiích dle volby společnosti Josef Manner & Comp. AG.
 4. Účastí v této soutěži udělují její účastníci svůj výslovný souhlas s tím, že uvedené údaje mohou být ze strany společnosti Josef Manner & Comp. AG zpracovávány. Uvedené údaje budou použity výhradně pro účely soutěže a pro informování výherců a po ukončení soutěže budou vymazány.
 5. Společnost Josef Manner & Comp. AG nepřebírá v žádném případě odpovědnost za nesprávné užití výher. Společnost Josef Manner & Comp. AG si vyhrazuje právo vyloučit účastníky ze soutěže bez uvedení důvodů. Uvedení nesprávných údajů v souvislosti s registrací v souprtěži může mít za následek vyloučení ze soutěže.
 6. Společnost Josef Manner & Comp. AG si vyhrazuje právo výhry kdykoliv změnit a nahradit je jinými rovnocennými výhrami a cenami. Dále může společnost Josef Manner & Comp. AG aktuální průběh soutěže kdykoliv změnit. V těchto případech výhercům nepřísluší vůči společnosti Josef Manner & Comp. AG ani vůči společnostem s právní vazbou na ni jakékoliv nároky.
 7. Všechny soutěže společnosti Josef Manner & Comp. AG slouží k přímé komunikaci s fanoušky výrobků společnosti Manner. Účast prostřednictvím různých poskytovatelů služeb, kteří výhradně a ve velkých množstvích ukládají zástupné adresy do databáze fanoušků firmy Manner, není povolena a je výslovně nežádoucí. Děkujeme Vám za pochopení a těšíme se na hojnou účast opravdových fanoušků.